Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце»

     Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце»  створено з метою сприяння реалізації науково-освітніх програм, розвитку культури, в тому числі втілення програм національно-культурного розвитку,   надання соціальної допомоги різним верствам населення, допомога талановитій творчій молоді, сприяння охороні й збереженню культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури.

Фонд здійснює благодійну діяльність у таких основних формах: одноразова чи систематична фінансова, матеріальна та інша допомога й фінансування конкретних цільових програм, що випливають із завдань Фонду. Він поширює свою діяльність на територію міст Стрий, Моршин та Новий Розділ,   Стрийський, Сколівський, Жидачівський та Миколаївський райони Львівської області.

 Біографія

KI3H5678Олег Леонідович Канівець народився 3 червня 1963 року в селі Нежухів Стрийського району Львівської області. В 1980 році закінчив Стрийську середню школу №2, відтак отримав вищу освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, закіншивши фізичний факультет у 1986 році.

Трудову діяльність розпочав інженером в конструкторському бюро дослідного виробництва «Термоприлад» ВО «Мікроприлад». З 1987 року працював на заводі ВАТ «Темара», пройшовши шлях від майстра до заступника голови правління. Продовжив виробничу діяльність на посаді голови правління ЗАТ «Радехівцукор» в 1999-2002 рр., у 2002 році призначений заступником генерального директора ВАТ «Радехівський цукровий завод». З 2007 по 2008 рр. – помічник генерального директора з економічних питань ДСП «Чорнобильська атомна електростанція» , з 2008 по 2009 рр. – голова правління ЗАТ «Будімпекс-проект». З 2009 року по березень 2012 очолював ЗАТ «Укрнафтобуріння»

Олег Канівець працював помічником-консультантом народного депутата України Ігоря Осташа на постійній основі у Верховній Раді України й депутатом Львівської обласної ради, членом Президії Львівської обласної ради.

У жовтні 2012 р. обраний народним депутатом України. Входить до комітету Верховноі Ради України з питань бюджету та голова підкомітету з питань бюджетної підтримки регіонального розвитку.

Одружений. Виховує 4 доньки і сина.

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube