2015 09 24 Поважному населенню – нові окуляри Акція під такою назвою пройшла у Стрию, 24 вересня. Її приурочили до Дня людей похилого, який щорічно відзначають в Україні 1 жовтня. Громадяни поважного віку отримали безоплатну медико-соціальну допомогу, зокрема після огляду та консультації лікаря офтальмолога їм видали окуляри.

На Стрийщині вона реалізується Благодійним фондом Олега Канівця «Добре серце» при допомозі Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», Благодійного Фонду Апостол та Поліський Оберіг у межах програми «Добро –  людям».

«Людина, яка дожила до похилого віку, варта поваги від суспільства, бо як пише Біблія,  від нашого ставлення до батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми. Спільними зусиллями цілком можливо забезпечити гідну старість і особливу увагу тим, хто цього потребує. Наша акція цьому доказ. Адже від того, як людина бачить, може читати і дивитися телебачення її життя стає більш якісним та повноцінним, різноманітним і приносить задоволення», - зазначає голова Благодійного фонду Добре серце» Олег Канівець.

2015 09 24 Поважному населенню – нові окуляри 2015 09 24 Поважному населенню – нові окуляри 2015 09 24 Поважному населенню – нові окуляри 2015 09 24 Поважному населенню – нові окуляри

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube