afishaБлагодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» та студія естрадних мистецтв «Говерла» запрошують 20 грудня на концерт-презентацію «Лети, моя пісне», який відбудеться у Стрию в  МБК (вул. Крушельницької,18) поч. о 15.00 год. Вхід вільний.

Нову збірку «Лети, моя пісне» до якої увійшли пісні Михайла Золотухи написані на слова Романа Савицького вже презентували 18 жовтня у Народному домі смт. Дашава. І ось стрияни та гості нашого міста матимуть змогу послухати забуті та маловідомі композиції талановитого автора Романа Савицького, що жив і працював на теренах Стрийщини. Власне, його світлій пам’яті й буде приурочено дійство.

Роман Савицький – автор багатьох популярних пісень, таких як «Червоні маки», «Квітка з полонини», тощо. Та був у нього великий пласт пісень, які він назвав «без нот». Саме ці твори отримали «друге життя» завдяки автору та виконавцю Михайлові Золотусі..

Також до видання увійшли і пісні на вірші наших сучасників: Віктора Романюка, Клима Михайлюка, Йосипа Фиштика, Галини Курбатової, Івана Левицького. Це легкі, ліричні пісні. Зокрема, естрадні та романси для вокальних ансамблів. Є аранжування деяких народних пісень. Усі вони звучатимуть на стрийській сцені.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube