mykolay18 грудня, до Дня св. Миколая, представники Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» побували у школах та дитячих садочках міста Стрия з благородною місією. Вони вручали подарунки дітям з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та з внутрішньо-переміщених родин.

Загалом було роздано 400 солодких подарунків. Депутати Стрийської міської ради від партії «Громадянська позиція» Тарас Пошивак, Ярема Лісевич, Іван Мокрицький, секретар ради Наталя Канівець, партійці Ольга і Олександр Уляшкевичі, Роман Зеленевич, Вероніка Пушкаренко, Ярослав Білинський, Ростислав Тищенко і голова Стрийської міської організації «Громадянської позиції» Юрій Вінярський у цей день були в ролі посланців від Святого Миколая. Вони відвідали багатьох дітей у дома, а також побували у: ДНЗ №3, ДНЗ №4, ДНЗ №6, ДНЗ №11, ДНЗ №12, ДНЗ №21, ДНЗ №22, ДНЗ № 15, ДНЗ № 16, СЗШ № 2, СЗШ № 3, СЗШ №10, СЗШ № 9, СЗШ № 1, СЗШ № 5.

Також солодкі подарунки від Благодійного фонду «Добре серце» було передано Станції юних техніків, міській організації УТОС, Сестрам служебницям непорочної Діви Марії.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube