2015 12 20 Концерт в МБК20 грудня в МБК Стрия відбувся концерт, яким Стрий вшанував славного земляка, музиканта, композитора, педагога Романа Савицького, що жив і працював на теренах Стрийщини. Дійство пройшло під патронатом Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

Автор пісень "Гуцулка Ксеня", "Червоні маки", "Опір річка", "Лети, моя пісне", "Я часом тужу за тобою" – Роман Савицький незаслужено опинився за задвірками мистецького олімпу. Нове життя у його пісні «вдихнув» автор та виконавець Михайло Золотуха. Результатом ґрунтовної пошукової роботи і дослідження творчого і життєвого шляху маестро стала книга «Лети, моя пісне», до якої увійшли композиції, що прозвучали на стрийській сцені у виконанні Юрія Винницького у супроводі інструментального оркестру викладачів музичної школи, Михайла Золотухи, Марії Бардин та інших учасників студії естрадних мистецтв «Говерла».

До збірки також увійшли нові пісні на слова стрийських поетів: Віктора Романюка, Івана Левицького, Галини Курбатової та інших авторів. Потішив стриян артист-гуморист Ярослав Кіцул, змістовну розповідь про життєвий і творчий шлях Романа Савицького зробила начальник відділу культури стрийської РДА Людмила Курилишин та голова Спілки композиторів України Володимир Грабовський (м. Дрогобич).

Особливо щедро вітали глядачі юних танцюристів з колективу «Лілея» (с. Нежухів). Лунали оплески і на адресу мецената Олега Канівця. Голова Благодійного фонду «Добре серце» вже багато років підтримує на Стрийщині обдаровану молодь, жоден з проектів не обходиться без його підтримки. «Стрияни творять своє майбутнє. Тут нема наших і ваших. Як в залі так і на сцені було і місто, і район. Вечір вдався, бо після останніх акордів глядачі ще довгенько не розходилися. Всім дякуємо за підтримку, розуміння і великодушність, якщо щось не вдалось. Хай щастить. Веселого Різдва. Миру і злагоди», - наголосив Михайло Золотуха.

2015 12 20 Концерт в МБК2015 12 20 Концерт в МБК2015 12 20 Концерт в МБК2015 12 20 Концерт в МБК

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube