konkursДрузі! Ось і завершився Конкурс дитячих малюнків до Різдвяних Свят,організований Благодійним фондом Олега Канівця «Добре Серце». Конкурс тривав від 19 грудня 2015 року й завершився 20 січня 2016 року. 

Нагадаємо його умови.

У конкурсі брали участь діти віком від 4 до 14 років.

Тематика малюнків: Різдво Господнє як Свято української родини: Традиції, обряди та звичаї Різдва;  Різдвяна Вечеря та вся родина за столом; Страви різдвяного столу;  Колядки та вертепи-як засіб прославлення новонародженого Ісуса; Чудові зимові свята: Від Святого Миколая до Хрещення Господнього Народ України прославляє Христа.

Переможці обираютьсяв двох вікових категоріях – 4-10 років і 10-14 років – шляхом голосування на сайті (коментарем чи уподобанням на  Фейсбук www.facebook.com/dobreserce (обирається 1,2 і 3 місце).

Зараз працює конкурсна комісія, яка враховує майстерність виконання роботи та дотримання всіх умов до різдвяного малюнку,який поданий на конкурс.

Вже можна відмітити активних конкурсантів. Це учні СЗШ№3 Штогрин Юлія, малюнок «Різдвяний Вертеп», Сахрин Мирон, робота «Колядники», СЗШ№2 Комарницька Божена, малюнок «Свята Родина». СЗШ №7 представлена Білінським Мар’яном. Його чудова, майстерно виконана робота «Вифлеємська Ніч… тиха ніч свята». Стрийську гімназію представила учениця 6 класу Мисишин Андріана з малюнком «Неопалима Купина різдвяних свят». Найменший конкурсант Табачишин Андрій, 5 років, представив малюнок «Чекаю Миколая». Найактивнішою учасницею конкурсу була Оля Андруневич, 8 років, яка подала на конкурс аж 3 роботи, ще й з різдвяними віршиками до кожного малюнку.

Хочемо подякувати всім учасникам! Незабаром відбудеться церемонія оголошення та нагородження переможців.

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube