2016_Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» продовжує втілювати в життя на Стрийщині та Жидачівщині соціально-гуманітарну програму «Добро –  людям» для малозабезпечених верств населення.

2016_Завдяки співпраці з сільськими громадами складено списки потребуючих у кожному з населених пунктів Стрийського та Жидачівського районів. Також налагоджено співпрацю з вимушеними переселенцями із зони АТО. В межах програми «Добро людям» представники Благодійного фонду «Добре серце» у 2015 році відвідували кілька разів  Жидачівський територіальний центр для одиноких громадян, що у смт. Нові Стрілища з гуманітарною допомогою: одягом та засобами реабілітації.

2016_Сьогодні ряд малозабезпечених і багатодітних родин із сіл Великі Дідушичі та Миртюки, що на Стрийщині мали змогу вибрати необхідний одяг і взуття у соціально-гуманітарному центрі фонду «Добре серце».

 2016_«Місія благодійних програм, які втілює в життя наш фонд – робити добро та змінювати життя людей на краще. Намагаємося полегшувати життя людей шляхом подолання прогалини між їхніми потребами та їхніми можливостями. Живемо у складний час і наша незначна на перший погляд допомога вкрай необхідна  найбільш вразливим верствам населення. У цьому ми переконувалися не раз. І саме такий системний підхід вважаємо перспективним», -  зазначає голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Вичерпну інформацію щодо гуманітарної допомоги у межах реалізації Програми можна отримати в офісі фонду «Добре серце» за адресою: м. Стрий, вул. Коновальця, 9  з 9.00 до 13.00 год. з понеділка по четвер. При собі необхідно мати посвідчення особи.

                                                            Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube