У Стрию підбили підсумки спортивних здобутків, зокрема, визначили десять кращих спортсменів райцентру з технічних видів спорту за результатами 2015 року, кращих тренерів команд м. Стрия та меценатів, які зробили вагомі внески у розвиток спорту та досягнення стрийських команд і спортсменів.

1

Вже не вперше серед меценатів і голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець. При сприянні благодійника відбувалося ряд турнірів з різних видів спорту.

Також свою лепту у підтримку здорового способу життя та розвитку різних видів спорту вносили:

1. Ковальчук Сергій – генеральний директор ТзОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ».
2. Гірник Володимир – генеральний директор ПП «Джміль».
3. Гірник Роман – генеральний директор ПП «555».
4. Карпінський Зіновій – генеральний директор ТзОВ «Екран».
5. Кучабський Юрій – віце-президент ПАТ «Концерн Галнафтогаз».
6. Карпінський Мирослав – директор ДП «Екран – віконні конструкції»..
7. Сорока Микола – генеральний директор ПП «СМіО».
8. Турчин Володимир – директор ВТПП «Стиль».
9. Флюнт Роман – директор ВТРП «Укргазенергосервіс».
10. Гаврилів Володимир – приватний підприємець.
11. Глух Ігор – приватний підприємець.
12. Газда Олег – приватний підприємець.
13. Солоний Олександр – приватний підприємець.
14. Лукань Володимир – приватний підприємець, магазин «КРЕЗ».
15. Сидорик Михайло – генеральний директор ДП «Стрийлісопродукт».
16. Курилишин Ігор – директор магазину-салону «ГАФСА».
17. Буцяк Андрій – магазин «Майстер».
18. Палюк Роман – приватний підприємець.
19. Саєнко Віталій – ПТВМП «Діана», магазин «Будматеріали».
20. Маланчук Ігор – приватний підприємець.
21. Похило Максим – приватний підприємець.
22. Радевич Микола – директор магазину «Лис Микита». 

Десятка кращих спортсменів міста Стрия з технічних видів спорту за результатами 2015 року:
1. Сашко Володимир – чемпіон України з автомодельного спорту у класі К-1, срібний призер у класі Ел-1.
2. Чайківський Андрій – чемпіон України з автомодельного спорту у класі АМ-2, срібний призер у класі Е-2 кадет.
3. Антонюк Юрій – чемпіон України з автомодельного спорту у класі Е-2 кадет.
4. Шундаревська Христина – переможець Всеукраїнських загань учнівської молоді з картингу у класі «Популярний – юнаки», володар Кубка України серед учнівської молоді.
5 – 6. Ванкевич Ігор, Городецький Руслан – срібні призери Всеукраїнських змагань учнівської молоді в екіпажі класу Вантажівка.
7. Грабовський Василь – володар Кубка України з кімнатних кордових автомоделей у класі ЕЛ.
8. Латик Володимир – володар Кубка України з кімнатних кордових автомоделей у класі ЕЛ-10.
9. Васильців Роман – володар Кубка України з кімнатних кордових автомоделей у класі ЕЛ-аеро.
10. Козачук Вадим – чемпіон Львівщини з судномодельного спорту у класі F-4А та F-4В.

Кращі тренери з технічних видів спорту за результатами 2015 року:
1. Сафіяник Ігор – автомодельний спорт, тренер команди Стрия з автомодельного спорту, чемпіона та володаря Кубка України 2015 року.
2. Шундаревський Роман – картинг, тренер команди Стрийської станції юних техніків, срібного призера Всеукраїнських змагань учнівської молоді з картингу 2015 року, чемпіона Львівської області 2015 року.
3. Цибаньов Сергій – тренер команди Стрийської станції юних техніків, володаря Кубка України 2015 року з кімнатних кордових автомоделей.
4. Прядка Тарас – трасові автомоделі, тренер команди Стрийської станції юних техніків, срібного призера Кубка України 2015 року з кімнатних кордових автомоделей.
5. Зубко Іван – тренер команди Стрийської станції юних техніків, переможця першості Львівської області з судномодельного спорту.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube