24 серпня ми відзначаємо 25-ту річницю Незалежності нашої неньки-України! Це не просто День народження нашої держави. Це день пам’яті про наших славних предків, що боролися за державність і утверджували українську націю. Це свято здобуте запеклою боротьбою і невтомною працею, омите кров’ю, омріяне в думках багатьох поколінь українців. 

Віками прямуючи до Незалежності, ми, Українці, не схиляючи голови, не шкодуючи сил і життя, звертаючи свої молитви до Господа Бога, наближали цей омріяний день.

Наша Незалежність - велике щастя і велика гордість для кожного громадянина й одночасно - велика відповідальність перед собою, перед Україною, перед Богом, перед прийдешніми поколіннями.

Незалежність держави є основою людської і національної гідності, вона робить нас вільними і сильними, формує нове мислення та світогляд, вимагає від нас виважених вчинків і усвідомлених дій.

Саме громадяни Української Держави є її найбільшою цінністю. Ми разом, власними руками та розумом, розбудовуємо її: захищаючи рідну землю зі зброєю в руках і віддаючи для фронту зароблене нелегкою працею, навчаючи дітей, лікуючи людей, будуючи житло та нові підприємства, працюючи на заводах чи в установах, отримуючи перемоги у спорті, відтворюючи культурні та історичні надбання.

У ці святкові дні зичу Вам єдності, мудрості, взаємоповаги та взаєморозуміння. Нехай праця на благо нашого рідного краю завжди буде плідною і натхненною, дарує радість і достаток! Нехай запанують мир, злагода та впевненість у завтрашньому дні! Здоров’я, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя!

Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!

Здобули волю – здобудемо й долю!

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

Голова Благодійного фонду «Добре серце»,
народний депутат України 7-го скликання
Олег Канівець

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube