1_1Директор Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей», голова комісії Жидачівської районої ради з питань освіти, медицини та культури Володимир Цукорник звернувся наприкінці вересня цього року до голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця з проханням допомогти в реконструкції системи водопостачання з якої вода надходить безпосередньо до учбового закладу.

1_6Впродовж 2010 року громадська організація «Журавнівська агенція місцевого розвитку» впроваджувала у селищі мікропроект «Реконструкція системи водопостачання в смт. Журавно» у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В межах проекту була підведена якісна вода до бюджетних організацій селища і до водопроводу   навчального закладу. Та використовувати екологічно чисту воду Журавнівський НВК не мав можливість, бо система водопостачання на території школи застаріла. Навчальний заклад користувався водою із своєї свердловини, у якій перевищений вміст заліза, що вкрай шкідливо для здоров’я.

1_7Розглянувши клопотання колективу школи-ліцею смт. Журавно Благодійний фонд «Добре серце» надав фінансову допомогу з реконструкції та ремонту системи водопостачання, а саме: прокладено поліетиленовою трубою діаметром 50 мм новий водогін довжиною 100 м; у приміщенні школи замінено металеву трубу на водопровідну поліетиленову; облаштовано розподільчий колодязь із залізобетонних кілець діаметром 1,2 м глибиною 1,5 м; встановлено механічні з’єднання, муфти, коліна,   перехідники, трійники, водяні крани відповідно до потреби; встановлено бак запасу води місткістю 2 м куб. на випадок аварії водопровідної мережі постачальника води, яким є комунальне підприємство «Журавно-житлосервіс».

За словами Володимира Цукорника, Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» єдина організація, яка відгукнулася і надала реальну фінансову допомогу учбовому закладу. У результаті реконструкції водопровідної мережі, школа забезпечена екологічно чистою водою, що дало можливість покращити якість гарячого харчування та дотримуватись державних санітарних правил з утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

1_56 листопада під час робочої поїздки по Жидачівщині голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець відвідав Журавнівську школу-ліцей. Дирекція учбового закладу, педагогічний колектив та   голова селищної ради смт. Журавно Василь Володимирович Вітер на зустрічі висловили   щиру подяку меценату за розуміння проблеми, яка перш за все пов’язана зі здоровям підростаючого покоління.  

1_2 1_3 1_9 1_8

Більше фото... 

                                      Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Довідка:

Журавнівська школа як юридична особа функціонує з 1947 року. Відповідно до мережі школи нараховується 20 класів-комплектів, в яких навчається 432 учні.

В школі працює 60 педагогічних працівників.

1 

Освітньо-кваліфікаційний рівень педпрацівників:

2

 Навчально-виховний процес здійснюється в чотирьох корпусах за кабінетною системою в одну зміну.
У найдавнішому корпусі № 4 діти навчаються з 30-х років ХХ ст. Навчально-виховний процес здійснюється в чотирьох корпусах за кабінетною системою в одну зміну.

У найдавнішому корпусі № 4 діти навчаються з 30-х років ХХ ст.

3 

Інші корпуси вводились в експлуатацію:

№ 2 - 1954р.;

4 

№ 3 - 1976р.; 

5 

№ 1 - 1985р. 

6

 Навчально-матеріальна база школи:• 24 навчальні кабінети 
          • 8 навчальних класів 
          • 2 спортивні зали
          • актовий зал
          • танцювальний зал
          • харчоблок на 180 посадкових місць

• буфет 

Проблема навчального закладу:“

Використання інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення навчально-виховного процесу в умовах здійснення допрофільної і профільної підготовки” 

У Журавнівському НВК «СЗШ-ліцей» здійснюється профільне навчання.
Профілі вводилися поетапно:
• 2003-2004 н. р.: математико-економічний;
• 2004-2005 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний;
• 2005-2006 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний;
• 2006-2007 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний, природничо-математичний;
• 2007-2008 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний, природничо-математичний;
• 2008-2009 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний, природничо-математичний;
• 2009-2010 н. р.: математико-економічний, суспільно-гуманітарний
• 2010-2011 н. р.: фізико-математичний, історичний,
біолого-хімічний, технологічний.
2011-2012 н.р.: фізико-математичний, технологічний;
Історичний, біолого-хімічний.

Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей» є базовим навчальним закладом з інформатизації освіти у Жидачівському районі.

7

 В школі функціонує 4 комп’ютерні класи, впроваджено локальну мережу, яка підключена до Інтернету.

Відповідно до рішення Жидачівської районної ради № 207 від 26 червня 2008 р. створений Журавнівський освітній округ, який розпочав свою роботу з 1 вересня 2008 р. 

8 

До складу Журавнівського освітнього округу входить 20 загальноосвітніх закладів, з них:
1 – НВК «СЗШ-ліцей»
4 – ЗОШ I-III ст.
10 – ЗОШ I-II ст.
2 – НВК (ЗНЗ - дошкільний навчальний заклад)
3 – ЗОШ I ст.
А також 4 дошкільні навчальні заклади, Будинок школяра, дитяча бібліотека, ДЮСШ. 

Всього 27 суб’єктів округу. З 2003 року здійснюється довіз учнів до школи відповідно до програми «Шкільний автобус».

Схема маршрутів:

9

 

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube