1_12При фінансовій підтримці Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» 24 серпня, у селі Голобутів Стрийського району відбулося районне свято під назвою «Тобі, Україно, свята моя земле!» з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України та 550-ти річчя с. Голобутів.

Напередодні, 21 серпня, на території сільського кладовища с. Голобутів пройшло відкриття та освячення пам’ятної плити першому селянському послові до Австрійського парламенту Юрієві Андрусяку. Благодійний фонд «Добре серце» подбав про благоустрій території, встановивши вздовж кладовища паркан та заасфальтувавши доріжки. 

24 серпня урочистості розпочалися на місцевому стадіоні регіональними змаганнями під символічною назвою «Козацькі забави» та матчами першості Стрийщини з футболу, які проходили по селах району.

На центральній площі ім. Івана Франка с.Голобутів, сільські громади Стрийщини облаштували намети, де презентували своїх народних умільців та те, чим відрізняється та чи інша громада. Тут було все: вишиванки, витинанки, вироби з бісеру, різні смаколики, випічка та страви за індивідуальними рецептами, які передаються з покоління в покоління.

О 16.30 до Голобутова прибув Апостольський адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ Владика Тарас Сеньків та свящиники різних парафій. Їх та керівників Стрийської РДА й Районної ради зустрічали за давнім українським звичаєм – хлібом та сілллю. Відтак, відбулося відкриття та освячення пам’ятного знаку з нагоди 550-ти річчя с.Голобутів та Молебень до пресвятої Богородиці.

Урочисте відкриття свята після благословення Владики Тараса Сеньківа розпочав народний хор «Каменяр». З Днем Незалежності мешканців с.Голобутів та гостей, які приїхали розділи радість святкування привітали: Голова Стрийської Райради Роман Козак, голова Стрийської РДА Володимир Бурій, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, посол України в Канаді Ігор Осташ, гості зі Львова та Республіки Польща. Усі виступаючі були одностайні у тому, що День Незалежності – це головне державне свято. Українці довго йшли до цього. Тисячі синів і дочок України поклали своє життя задля національної ідеї єдності в єдину соборну державу! Та досі ми не мали гідної влади, для якої б пріорітетним були інтереси народу.

Як слушно зауважив голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець: «Нам необхідно бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього». Також Олег Канівець сказав: «Бажаю Вам, внутрішнього натхнення, гармонії, миру в Ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації всіх нас навколо ідеї державності та соборності, яка, без сумніву, допоможе нам вибудувати міцний та заможний український дім. Гуртуймося, будьмо патріотами, й це зробить нас сильнішими та духовно багатшими».

У межах святкування 20-ї річниці Незалежності України та 550-ти річчя с. Голобутів відбувся концерт за участю кращих мистецьких колективів Стрийщини, відзначення переможців у багатьох номінаціях за результатами роботи різних сфер діяльності. Родзинкою свякової програми став виступ Національного Заслуженого Академічного Українського Народного Хору ім. Г Верьовки (художній керівник – Герой України, Народний артист України, Лауреат державної премії ім. Т.Г. Шевченка, Академік, Професор – Анатолій Авдієвський) та танцювальна забава у супроводі ВІА «Україна», керівник Народний артист України – Зеновій Корінець. Артисти приїхали на запрошення Благодійного Фонду Олега Канівця «Добре серце».

Завершилося свято феєрверком неймовірної краси. 

 Наталія Карпенкова, фото автора

1_1 1_4 1_11 1_17 1_13

Більше фото... 

 

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube