1_11

28 серпня в с. Нежухів святкували 580-річчя з дня заснування села. В урочистостях взяли участь керівники апарату Стрийської РДА, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, громада села.

Програма святкування була насиченою. Стартувала вона Козацькими забавами та футболом на місцевому стадіоні. Урочисту частину розпочав колектив Західного територіального центру військово-музичного мистецтва м. Львова, під акомпанемент якого багато чисельна громада виконала гімн України.

Відтак, сільський голова Михайло Яхван зазначив, що це вперше в Нежухові проводиться свято села, яке громада хоче зробити традиційним. Сільський війт побажав односельчанам всього найкращого і висловив сподівання, що спільними зусиллями село Нежухів і надалі процвітатиме, а мешканці   ставатимуть все заможнішими. Від громади села було покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам УПА.

Вітальне слово до нежухівців виголосив, до речі уродженець цього села, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, який розповів, що свої перші кроки він зробив саме в Нежухові, тому йому особливо приємно приїжджати на свою малу батьківщину. Пан Олег привітав усіх з потрійним святом: великим релігійним – Успінням Пресвятої Богородиці, 20-ю річницею Незалежності України й звісно ж з 580-річчям села. Він зазначив, що не кожне село може похвалитися таким героїчним минулим, трудолюбивими людьми, справжніми патріотами. Меценат запевнив, що продовжуватиме допомагати рідному селу й надалі. Зокрема Фонд, який він очолює, бере на себе зобов’язання добудувати спортивний зал у місцевій школі.

На свято Олег Канівець приїхав не з порожніми руками. Від Фонду він подарував сільській раді газонокосарку. «Я знаю, як ваш сільський голова дбає про благоустрій села, - сказав пан Олег, - також у вас є хороший стадіон, тож впевнений, що наш подарунок не буде припадати пилом, а допомагатиме у господарюванні».

Михайло Яхван своєю чергою зазначив, що нежухівці вдячні Олегові Канівцю, який будучи депутатом Львівської обласної ради у 2002-2006 роках лобіював питання відновлення у селі ФАПу та початкової школи і, як результат на це тоді було виділено 300 тисяч гривень з обласного бюджету. Останнім часом Благодійний фонд «Добре серце» допомагає у багатьох сфер сільського життя, тож на знак подяки голова Нежухова подарував пану Олегу картину.

Концертну програму розпочав колектив Західного територіального центру військово-музичного мистецтва м. Львова. У їхньому виконанні прозвучали різножанрові композиції, хореографічна група показала запальні танці, солісти виконали низку українських народних пісень. Продовжили свято самодіяльні артисти з сіл Нежухів, Завадів, Грабівці та школи мистецтв с. Лисятичі. Ще одним запрошеним колективом був Оркестр Української музики «Барви Карпат» з м. Дрогобича. Під музику цього колективу важко було всидіти на місці, тож глядачі підспівували та пританцьовували, хто як міг. А заключним акордом став - феєрверк.

Свято вдалося на славу. Нежухівці з нетерпінням тепер чекатимуть наступного року, щоб знову відзначити День села.

1_8 1_9 1_10 1_14 1_20
Більше фото...

                                                                                          Наталія Карпенкова фото автора

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube