1_530 вересня у залі засідань Жидачівської районної ради відбулося свято з нагоди Дня усиновлення, яке з 2008 року в Україні відповідно до Указу Президента відзначається у день християнських святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Організатори заходу: Жидачівська районна державна адміністрація, служба у справах дітей Жидачівської РДА за фінансової підтримки Благодійних фондів Олега Канівця «Добре серце» та «Обдаровані діти Жидачівщини».  

На святі були присутні опікуни, піклувальники, а це 45 осіб, які виховують 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; прийомні батьки. Зокрема, у Жидачівському районі функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 3 сім`ї у м. Жидачеві, по одній сім`ї у селах Молодинче, Жирівське та Лівчиці; батьки-вихователі – сім`я Світлани та Андрія Фастнахт, які створили дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) і взяли на виховання та спільне проживання 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; батьки-усиновлювачі – 12 подружніх пар та 1 батько-усиновлювач; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в цих родинах; керівник та вихованці приватного дитячого будинку «Мілес Єзу – Воїни Ісуса для хлопців» с.Бортники, а також керівники району та меценати. 

Ще перед початком свята усім учасникам заходу були вручені пам’ятні подарунки від Благодійного фонду «Добре серце», а саме ікони, цукерки, квіти та вітальні листівки. Крім цього Олег Канівець на знак подяки за благородство душі та відповідальне виконання своїх батьківських обов‘язків вручив кухонні комбайни: родині Світлани та Андрія Фастнахт з села Володимирці, де на базі їхньої сім`ї з липня 2010 року функціонує дитячий будинок сімейного типу. Світлана та Андрій, не зважаючи на те, що виховують двох рідних синів, зігріли любов‘ю та турботою   8 дітей, позбавлених батьківського піклування: 2 хлопців та 6 дівчат; наймолодшій дитині – 3 роки, найстаршій – 15 років;  опікуну Надії Кривоглавій, яка разом з чоловіком виховує 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. Сім‘я, яка не мала власних дітей, подарувала справжній сімейний затишок для   діточок, які виховувалися у державних інтернатних закладах. Проживає родина у місті Ходорові та опікуну Руслану Марківу – директору приватного дитячого будинку «Мілес Єзу – Воїни Ісуса для хлопців» з села Бортники. Під його опікою перебуває 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

        1_3Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець виступаючи на святі сказав: «Вітаю усіх з Днем Усиновлення та висловлюю щиру вдячність тим, хто   причетний до цього свята – усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям. Ви здійснили життєвий подвиг, Ваш вчинок заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Ви взяли на виховання дітей та подарували їм батьківську ласку та любов.

       День Усиновлення ми святкуємо у день святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Ця християнська сім`я уособлює віру в те, що кожна дитина буде виховуватися в родині, відчуватиме батьківську ласку та зростатиме щасливою. Адже жодні труднощі та турботи не можуть позбавити тих втіх, якими багата людина: родинної любові, ніжності, співчуття, віри, надії. І що б не було з нами, але завжди залишається вічне, неперевершене диво – дитина. І хвала тим людям, які знайшли у своєму серці частку любові, а в родині -   трішки тепла для тих діток, які по-справжньому потребують цього.

     Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров`я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай завжди панують у Ваших домівках мир, злагода, віра у майбутнє та любов».

1_1Родини, які найбільш сумлінно виконують свої обов`язки щодо утримання, виховання, навчання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також були відзначеними почесними грамотами від керівництва району та цінними подарунками. Це зокрема, вище згадані три родити та прийомна сім‘я Богдана та Любові Голубовських, жителів м. Жидачева. Родина виховує у атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння 2 власних дітей та 2 прийомних дітей, позбавлених батьківського піклування: Марічку ( 6 років) та Ромчика ( 8 років); опікун Софія Войцехівська, яка опікується правнуком з 2004 року по даний час; Софія Мар‘янівна - найстарший опікун по віку –   1927 року народження. Коли сім‘ю спіткало лихо – померла мати хлопчика, а батько перебував у місцях позбавлення волі, прабабуся приклала усіх зусиль, щоб хлопчик не потрапив до інтернату; Віталіку 15 років, має добрі досягнення у спорті, займається важкою атлетикою; опікун Іван Михальченко, 1986 р.н., став опікуном у 18 років, не зважаючи на всі негаразди та проблеми, що були у цій родині, молодий чоловік взяв на себе нелегкий обов‘язок – виховувати двох племінників Андрія, 1998 р.н. та Віталія, 2003 р.н.; не залишив їх у тяжку хвилину, став для хлопців справжнім другом. На сьогоднішній день Іван одружений, має сина, дружина допомагає виховувати племінників; опікун Уляна Вітрів, понад 13 років опікується племінницею Тетяною; жінка виховує з чоловіком власних трьох синів і для племінниці стала найріднішою і найдорожчою людиною в світі. Тетяна добре вчиться (10 кл.), творча дитина, бере активну участь у різноманітних конкурсах та заходах; опікун Оксана Джежела з 2005 року виховує племінницю Соломію. Жінка має своїх трьох дітей, але піклуватися про племінницю, яка залишилася без батьків, зігріти її теплом свого серця – святий християнський обов‘язок для пані Оксани. Соломія активістка, спортсменка, у складі районної команди гандболісток займала І місце у багатьох всеукраїнських та обласних турнірах; опікун Світлана Фомін – серце цієї молодої дівчини переповнене щирою любов`ю та ніжною турботою до рідної сестри Ганусі, якою вона опікується не зважаючи на свій юний вік; опікун Стефанія Лаб`як – протягом 9 років опікується племінником Василем, який у семирічному віці втратив найрідніших людей – своїх батьків.   З того часу Стефанія Іванівна стала для нього проводирем у житті: від шкільної парти до студентських лав. Мудра порада тітки завжди стає у нагоді молодому юнакові.                          

1_6Крім офіційної частини нагородження та оголошення підсумків районного огляду-конкурсу «Наша родина» серед сімей опікунів\піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів відбувся концерт, який підготували вихованці ДБСТ та приватного дитячого будинку «Мілес Єзу-Воїни Ісуса для хлопців» й постановка музично-драматичної вистави Марії Підгірянки «У чужомі пір`ї», яку інсценізували гуртківці дитячого драматичного театру «Прометей» Жидачівського НВК.  

 1_7 1_12 1_1 1_2 1_10

Більше фото ...        

                                    Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube