1_77 жовтня відбулося урочисте відкриття дитячо-спортивного майданчика в м. Новий Розділ, подарованого Фондом Ребекки Сюзан Баффет (США) центру «Тавор», який займається організацією дозвілля неповносправних дітей Нового Роздолу та вихованців інтернатів селища Розділ і м. Ходорова.

1_4В урочистостях взяли участь представники Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце», депутати Новороздільської міської ради, партнери центру «Тавор», які виступаючи бажали здоровя діточкам, витримки їхнім батькам й дякували керівнику та працівникам спільноти за опіку і роботу з діточками з особливими потребами.

1_2За давнім українським звичаєм нову справу прийнято посвячувати, тож дитячий майданчик, яким користуватимуться не тільки члени центру «Тавор», а й малеча навколишнього мікрорайону, освятив духовний наставник організації о. Андрій та священики трьох церков Нового Роздолу. Символічну червону стрічку розрізали отці та керівник центру «Тавор» Василь Василишин.

Відтак, самодіяльний театр центру «Тавор», до речі учасник багатьох театральних фестивалів не тільки в Україні, а й за кордоном показав уривок інсценізації повісті О.Гріна «Червоні вітрила». Юних артистів щедро винагородили оплесками глядачі. 

Про мету центру «Тавор», який вже працює 5 років, розповів у бліц-інтерв’ю його керівник Василь Василишин.

- Через програми Центру даємо можливість особам-сиротам розумово неповносправним, які проживають в Роздільському дитячому будинку-інтернаті (смт. Розділ) чи безпритульні, а також тим, які проживають у Ходорівському психоневрологічному інтернаті (с. Жирова) відчути приналежність до спільноти, творчо реалізувати себе через працю, спілкування, дружбу та молитву, і таким чином плекати почуття власної гідності та цінності свого життя.

Які основні напрямки роботи центру?

- Організація праці тобто денні програми: праця з деревом, з глиною, з парафіном, з бісером; вишивка, ткацтво, малювання, аплікації; робота з комп'ютером. Організовуємо дозвілля: ігри, бесіди, спортивні змагання, прогулянки, творчі вечори, виступи, прощі, Богослуження. Також шукаємо нових друзів-осіб розумово неповносправних; поширюємо в суспільстві християнський світогляд про особливе покликання осіб розумово неповносправних – це розповсюдження літератури, співпраця з організаціями схожого спрямування, організовуємо зустрічі для батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Шукаємо волонтерів для праці серед молоді регіону Миколаївщини: студентів, членів молодіжних релігійних та громадських організацій (зокрема членів УМХ).

Які завдання Ви ставите перед собою?

- По-перше – забезпечити повагу до кожної особи. По-друге – сприяти внутрішньому розвитку людини. По-третє – намагатися побачити, відкрити та розвивати індивідуальні дари кожної особистості. Також сприяти самостійності у праці, поведінці, в побуті й намагатися максимально розкрити внутрішню красу. Надаємо інформаційну, психологічну допомогу та сприяємо у працевлаштуванні. Спільнота «Тавор»   існує, щоб перевтілювати розумово неповносправних осіб-друзів у радісних, впевнених в собі, задоволених життям людей. Бо саме вони, такі безпосередні та щирі, відкриті серцем і наділені великим вмінням любити, можуть змінити весь світ на краще.

1_1 1_5 1_9 1_6 1_9 

Більше фото....

                                     Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube