1_5522 жовтня 2011 року у храмі Всіх Святих Українського Народу, відбулася презентація місійної спільноти Згромадження Воплоченого Слова (ВС).  Сестри Служебниці Господа і Діви Марії з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова створили свій осідок тепер також у м. Стрий.

1_1Розпочалися урочистості Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської Єпархії УГКЦ. Співслужителями були о. Іван Барабаш, декан Стрийського деканату та парох храму Всіх Святих Українського Народу, о. Михайло Коцуровський, Синкел Стрийської єпархії, о. Юрій Олійник, секретар-архівіст Стрийського управління єпархії, о. Микола Стручинський, віце-економ Стрийської єпархії, о. Мирон Гринишин, адміністратор храму Успення Пресвятої Богородиці у м. Стрий, о. Олег Кобель, голова Комісії у справах мирян і сім'ї Стрийської єпархії, о. Йосафат Бойко, ВС, і о. Софрон Зелінський, ВС, – отці Згромадження з Івано-Франківська.

1_61По завершенні Літургії, у  своєму привітальному слові, Владика Тарас побажав сестрам Божого благословення у нелегкій праці служіння Богу і людям. Також, висловив щирі побажання, що найближчим часом прийматиме до лав духовенства Єпархії і Спільноту Отців ВС, яких з великим нетерпінням очікує.

На свято приїхали численні знайомі, родичі, члени Третього чину та молодь ВС із Івано-Франківська. Після Літургії, відбувався невеличкий святковий фуршет, під час якого сестри розказували про історію Згромадження, демонстрували документальний фільм. В цьому часі отці Згромадження з Молоддю ВС, єпархіальні отці та сестри з інших спільнот мали можливість привітати сестер-місіонерок: с. Марію Християнку (Настоятельку спільноти «Всіх святих Українського народу») та с. Марію Євхаристію.

Важливо є зазначити, що саме 22 жовтня є днем літургійного спомину Блаженного Папи Івана Павла ІІ, який є духовним батьком Згромадження ВС і в часі якого воно розпочало свою діяльність.

Нехай Господь допомагає їх нелегкій місії, яка, сподіваємося, принесе щедрі плоди на теренах Стрийської єпархії.

 

Довідка:

Згромадження Воплоченого Слова є спільнотою богопосвяченого життя, заснованою в Аргентині 25 березня 1984 року священиком Карлосом Міґелем Буелою та нале­жить до Католицької Церкви. Чернеча спільнота складається з трьох гілок - чоловічої, жіночої та Тре­тього чину, куди входять миряни, які, відповідно до харизми, допо­магають та співпрацюють зі Згро­мадженням.

Головною харизмою Згромадження Воплоченого Сло­ва є проголошення (у всіх його формах) Слова Божого, через:

- вивчення Святого Письма, бого­слов'я, творів святих отців, лі­тургії, катехизму, екуменізму та инше;

- парохіяльні місії, духовні вправи, освіта та християнське формування дітей і молоді, діла милосердя для найпотребуючіших (безпритульні діти, інваліди, хворі, літні люди тощо);

- публікації книжок, трактатів, жур­налів.., бо через усне та друковане слово продовжується Слово. Ця праця є завданням для свяще­ників, братів та сестер Згрома­дження, а також для тих мирян, що їм допомагають. Особливо ченці зосереджуються на найпотребуючіших милосердя та допомоги, бо переконані, що лише Христова лю­бов спасе світ.

Члени цієї спільноти пристосовуються до культури кожного народу на будь-якому континенті, втілюючи в неї єван­гельські засади та Божі заповіді. Наслідуючи свого засновника о. Буелла, монах Згромадження Воплоченого Слова є, як свого часу сказав св. Іриней Ліонський, «про­повідником істини і апостолом свободи», що працює для зростан­ня покликань до посвяченого жит­тя та їх святости.

Євангельськими словами «Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню» (Мр. 16,15) сам Господь звернувся не тільки до своїх апостолів, але і до всіх християн. Цим Євангелієм є не хто інший, як Сам Христос, друга Особа Божа, що воплотився і став людиною, спасіння нашого ради.

Згромадження Воплоченого Слова продовжує втілювати цю Заповідь у життя, про що свідчить відкритття нової місійної спільноти.

 

Прес-служба Стрийської єпархії

 1_2 1_32 1_42 1_69 1_57

   Більше фото... 

Конкурс "Словосвіт-3"
10 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння»...
Конкурс дитячих малюнків
Благодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят! На...
Освітні мікропроекти  2014 року
У 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс...
Програма «Питна вода України - 2006-2020» в дії
У школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube