2015 10 04 Благодійний концертБлагодійний концерт під назвою «Хлопці, будем жити!» відбувся 4 жовтня уМБК м. Стрия. Концертна програма створена артистами творчої лабораторії Михайла Золотухи, при фінансовій підтримці голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця та генерального директора фірми «УКРПОЛ» Сергія Ковальчука.

Сцену оформили відповідно тематиці концерту: маскувальні сітки, шини, мішки з піском, які використовують при укріпленні окопів. Потужно прозвучала пісня, яка дала назву концертові у виконанні маестро Михайла Золотухи. Один за одним змінювалися виконавці: соло, тріо, танцювальні колективи, гумор та лірика – все було цього вечора. А винагородою за талант були гучні оплески та вигуки «браво».

Михайло Золотуха прихильник живого спілкування з глядачем, тож не одну пісню стрияни співали разом з артистами, тим самим створюючи неповторну атмосферу єдності. Кульмінацією  концерту був вихід усіх учасників та спільне виконання життєствердної пісні. Відтак, організаторів та усіх учасників програми вітали – голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець та від Сергія Ковальчука кошик з квітами подарував депутат Стрийської міської ради Володимир Кам’янка. 

Олег Канівець зокрема, зазначив: «Назва концерту «Хлопці, будем жити!» маємо повторювати, як мантру і саме так – ми маємо жити під мирним небом на своїй рідній Україні. Низький уклін артистам і дорослим, і особливо дітям, які таким чином вносять свій вклад у допомогу бійцям на передовій. Благородні і жертовні, талановиті й енергійні вони подарували нам часточку свого таланту, тепло своїх сердець. І так гуртом ми маємо наближати нашу перемогу. Єдність думок і вчинків, єдність і згуртованість громади – показник зрілості суспільства». Благодійник подарував кожному з учасників концерту білі троянди. 

Виходячи з концерту усі бажаючі мали змогу внести пожертву для потреб бійців АТО. Кошти буде передано волонтерам, які придбають необхідні речі  й передадуть їх на Схід України.

2015 10 04 Благодійний концерт2015 10 04 Благодійний концерт2015 10 04 Благодійний концерт2015 10 04 Благодійний концерт

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube