2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінетНапередодні Дня вчителя у Гніздичівській ЗОШ І-ІІІ ст., де вже більше десяти років діє комп’ютерний клас,  презентували та освятили приміщення ще одного класу – лінгафонного. В урочистостях взяв участь голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Клас обладнаний комплектом апаратури, що дозволяє аудіовізуальним методом створювати оптимальні умови для самостійної роботи учнів, спрямований на оптимізацію процесу викладання іноземних мов. Учитель може організувати і контролювати самостійну роботу кожного учня з індивідуальним учбовим матеріалом, включати одночасно декілька учбових програм - для певних груп учнів, сполучати дітей попарно для діалогів і самому включатися в їх бесіди, записувати і відтворювати мову учнів, коментувати звукозаписи тощо.

Протягом літа директор навчального закладу Ігор Кузишин разом з вчителями та учнями працювали над кожною дрібничкою у класі. Сучасні стенди сприяв виготовити Василь Кобрій, який зараз навчається у Канаді. А  вже над їх  наповненням працювали вчителі кафедри іноземних мов. «Зроблене своїми руками, шанується і бережеться краще», - впевнений Ігор Михайлович. Беручи до уваги те, що школа вчиться у дві зміни, великим плюсом є мобільність класу. При потребі ноутбуки та інше обладнання, яке не є стаціонарним, можна перенести в інше приміщення.

2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінетТакий клас чи не єдиний у Львівській області. Завдячують втіленню своїх задумів освітяни виграному мікропроекту на конкурсі, оголошеному Львівською обласною радою. За співфінансування дякують Жидачівській районній раді,  Гніздичівській селищній раді, ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», КПК «Агроінвест»,  Благодійному фонду Олега Канівця «Добре серце», ГО «Оберіг Гніздичева».

2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінетРозпочатий захід, як і годиться, після молебню біля фігури Матері Божої завершився освяченням обладнання та приміщення отцем Василем Масендичем. Багато добрих слів про вчителів та їх роботу - від своїх колег, селищного голови, громадських активістів  пролунало в цей день заслужено з нагоди професійного свята. Педагогів привітали з перемогою у конкурсі та професійним святом: селищний голова Іван Оліяр, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, представник громадської організації «Оберіг Гніздичева» Оксана Романів.

Музичний дарунок, до речі англійською мовою, пролунав у виконанні учениці 11-го класу Василини Шиян. Не тільки нових професійних  здобутків та особистих перемог  бажали гніздичівським вчителям гості, а й здійснення найголовнішої мрії всієї громади – завершення будівництва нової школи.

2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінет2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінет2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінет2015 -10 08 У Гніздичівській школі відкрили лінгафонний кабінет

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube