morozСьогодні, 14-го жовтня, у Києві розпочав роботу Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!». Одним із співорганізатором цього форуму виступив і благодійний фонд «Добре серце». Громадськість, представники культури, науковці, військові та освітяни протягом трьох днів роботи Форуму шукатимуть нові підходи до патріотичного виховання українців.

Під час відкриття Форуму з привітальним словом виступили генеральний секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів, заступник глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Ігор Артюшенко та заступник голови БФ «Добре серце» Андрій Мороз.

moroz«На жаль, багато років наша держава не приділяла належної уваги національно-патріотичному вихованню молоді. Фрагментарно воно було тільки присутнє на папері і майже ніколи справа не доходила до конкретних кроків. Для цього нам постійно чогось бракувало: бракувало справді української влади, бракувало ідей, бракувало грошей і ще багато чого. Сьогодні нарешті маємо українську владу. Маємо бажання виховувати патріотизм як базову якість молодої особистості. Маємо законодавче підґрунтя: Указ Президента і Концепцію Міносвіти. Нарешті всі маємо єдине бачення, що національно-патріотичне виховання потрібне і що це треба робити. Тобто дискусії навколо питання «для чого?» жодної», - зазначив Андрій Мороз.

За словами заступника голови БФ «Добре серце» сьогодні залишилось найскладніше - знайти підхід до молоді. «Знайти ті форми виховання, які молодь оцінить, з зацікавленням сприйме і пропустить до свого серця. Правильно написано в Указі Президента «осучаснення виховної роботи з молоддю». Насамперед, я вважаю, це осучаснення стосується роботи органів влади, закладів освіти і культури. Громадський сектор якось швидше за цим осучасненням встигає. На мій погляд, саме пошук цих форм має стати основним результатом роботи нашого триденного форуму. І лише навколо цих форм може бути дискусія. Сучасні підлітки потребують сучасних підходів до їх виховання», - наголосив Андрій Мороз. 

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube