2015 10 18 Вистава «Безодня»18 жовтня з аншлагом на сцені Стрийського міського Будинку культури пройшла вистава «Безодня» у постановці Національного театру ім. М. Заньковецької. Це вже четверта п’єса режисера та автора Ореста Огородника, яку мають змогу подивитися стрияни при сприянні Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

Усі пам’ятають широкий резонанс, який викликали вистави «Криза», «Останній гречкосій» та «Блазні мимоволі». І сьогодні були до болю знайомі ситуації, слова, які ми чуємо щодня, та вчинки, які зазвичай робимо. Життя має два шляхи, і лише від нас залежить, який із них оберемо.

На сцені дві сім’ї – такі різні й однакові водночас. Доля зіштовхує їх, щоб вони навчились один в одного руйнувати стіни й іти назустріч. Двомовне середовище не тільки диктує правила, а й ставить кліше. Режисер намагається відшукати людяність за призмою болю та відчаю, відкрити любов до ближнього, до ворога, щоб у фіналі назвати його братом чи сестрою.

2015 10 18 Вистава «Безодня»Голова Благодійного фонду «Добре серце» подякував режисеру та акторам за їхній талант та вміння завжди перебувати на вістрі сучасності й інтуїтивно відчувати потребу суспільства. «Кожна постановка «заньківчан» – це антидепресант, це свято для глядача та емоційний заряд не на один день», - зауважив Олег Канівець вітаючи артистів.

 

 

2015 10 18 Вистава «Безодня»2015 10 18 Вистава «Безодня»2015 10 18 Вистава «Безодня»2015 10 18 Вистава «Безодня»

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube