2015 11 28 На Стрийщині вшанували жертв голодоморів З нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів, 28 листопада  біля Меморіального знаку жертвам голодоморів, що поблизу села Добряни та на території Меморіального комплексу «Борцям за волю України, що в м. Стрию пройшли панахиди і заходи присвячені трагічній сторінці нашої держави.

Заходи відбулися за участю керівників районної та міської влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, представників політичних партій та громадськості. Традиційно, працівники Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» разом з усіма свідомими громадянами запалюють свічку пам’яті та покладають вінок жертвам тоталітарного режиму.

«Сьогодні, ми – українці, повинні зрозуміти, що ті, котрі знищили селянство, знищили інтелігенцію, потім прийшли і намагались знищити Церкву. Бо вони розуміли, що вбиваючи людину думаючу і відбираючи в неї Церкву, вони перетворюють суспільство на рабів. Українці, час єднатися, час бути чесним, час позбутися корупції, і тільки так ми зможемо перемогти ворога, котрий сьогодні гібридно іде на Україну», -  закликав громаду декан Стрийський о. Мирон Гринишин.

Після хвилини мовчання у всіх храмах міста залунали дзвони.

2015 11 28 На Стрийщині вшанували жертв голодоморів 2015 11 28 На Стрийщині вшанували жертв голодоморів 2015 11 28 На Стрийщині вшанували жертв голодоморів 2015 11 28 На Стрийщині вшанували жертв голодоморів

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube