2015 11 21  Стрийській міській асоціації інвалідів 25 років20 листопада у Стрийському МБК пройшли урочистості з нагоди 25-ї річниці створення Стрийської міської асоціації інвалідів. Це було перше на Львівщині об’єднання з метою допомоги людям з особливими потребами.

Організація акумулює ініціативу неповносправних на користь духовного і культурного збагачення, реабілітації здоров’я і фізичного загартування, повернення до активного життя та праці, інтеграції в суспільство. На сьогодні до організації входять мешканці Стрия з особливими потребами чисельністю понад 300 чоловік.

Упродовж усіх цих років очолює Стрийську міську асоціацію інвалідів Дарія Дмитрівна Корінець – інвалід І групи з дитинства, яка за активну життєву позицію та вагомий внесок в реалізацію державних програм щодо соціального захисту та реабілітації інвалідів була нагороджена у 2003 році Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Ця сильна і вольова жінка на власному прикладі показує іншим неповносправним, що можна і в інвалідному візку жити повноцінним життям.

На сцені виступили учасники народного танцювального колективу «Стрияночка» (кер. Олексій Боровницький) та творчої лабораторії талантів під орудою автора і виконавця Михайла Золотухи. Запальні танці, веселі та ліричні пісні у виконанні Марічки Бардин, Мар’яни Жемонської, тріо «Мелодія», Мар’яна Романчука і самого маєстро Михайла Золотухи створили справжню святкову атмосферу.

З великим пієтетом найщиріші слова вітань на адресу ювілярів лунали від запрошених гостей, серед яких: голова Львівської обласної асоціації інвалідів, перший заступник голови Всеукраїнської Організації Інвалідів Леонід Тарасенко, перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська, заступник міського голови Стрия Роман Волинець, постійний меценат Стрийської міської асоціації інвалідів генеральний директор фірми «Укрпол» Сергій Ковальчук, громадський діяч Ігор Брик.

У своєму виступі Дарія Корінець зробила коротенький екскурс в історію організації та хвилюючись, щоб нікого не забути дякувала усім партнерам та друзям асоціації, які теж вносять посильну лепту в будні й свята неповносправних. А своїм підопічним побажала високих соціальних стандартів та низьких цін на ліки і звісно, здоров’я.

2015 11 21  Стрийській міській асоціації інвалідів 25 років2015 11 21  Стрийській міській асоціації інвалідів 25 років2015 11 21  Стрийській міській асоціації інвалідів 25 років2015 11 21  Стрийській міській асоціації інвалідів 25 років

 

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube