2015 12 22 Прийом офтальмолога у ЖидачевіБезкоштовну медичну консультацію лікаря-офтальмолога для мешканців Жидачівщини, 22 грудня, в межах Всеукраїнської благодійної програми «Добро – людям» провів Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце».

На прийомі побувало 62 осіб. Переважно мешканці м. Жидачів та сіл Туради, Межиріччя і Бережниця. За результатами обстеження та консультації за призначенням лікаря безкоштовно видали 61 пару окулярів. «Ми поставили собі за мету охопити якомога більше людей, - наголошує куратор Програми Маркіян Олійник. – Люди не тільки отримують безкоштовно консультацію та окуляри, а й вчасно виявляють захворювання, що в майбутньому збереже їм зір, звісно, при умові, що вони прислухаються до рекомендацій лікаря».

Нагадаємо, що мета програми «Добро – людям» перш за все допомога соціально незахищеним верствам населення. На Львівщині вона втілюється в життя при сприянні Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», Благодійного Фонду Апостол та Поліський Оберіг.

2015 12 22 Прийом офтальмолога у Жидачеві2015 12 22 Прийом офтальмолога у Жидачеві2015 12 22 Прийом офтальмолога у Жидачеві2015 12 22 Прийом офтальмолога у Жидачеві

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube