2016 02 11 Конкурс дитячих малюнків11 лютого в офісі Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» відбулося нагородження учасників і переможців конкурсу дитячих малюнків Різдвяної тематики, який проходив з 19 грудня 2015 року по 20 січня 2016 року. 

У конкурсі брали участь діти від 4 до 14 років, тож переможці обиралися у двох вікових категоріях: 4-10 років і 10-14 років – шляхом голосування на сайті (коментарем чи уподобанням на  Фейсбук www.facebook.com/dobreserce. Конкурсна комісія підбила підсумки врахувавши майстерність виконання роботи та дотримання всіх умов конкурсу.

Тож, І місце у молодшій віковій категорії присудили шестикласниці СЗШ №3 Юлі Штогрин за роботу під назвою «Різдвяний вертеп». ІІ місце – Юля Осецька з малюнком «Щедрий вечір». ІІІ почесне місце розділили між собою Оля Андруневич (надіслала одразу три роботи) та Владислав Хмеляк з малюнком «Різдвяна казка». 

У старшій віковій категорії відзначено: І місце – Мар’ян Білінський (учень СЗШ №7) з роботою «Тиха ніч свята…», ІІ – восьмикласник СЗШ №3 Мирон Сахрин з малюнком «Колядники» та ІІІ місце присудили учениці  8-б класу СЗШ №2 Божені Комарницькій і Андріані Мисишин (учениці гімназії ім. А. Шептицького) з роботою «Неопалима купина Різдвяних свят». Та заохочувальний  приз отримав наймолодший учасник конкурсу Андрійко Табачишин (5 рочків) з Жидачівщини за малюнок «Чекаю Миколая».

2016 02 11 Конкурс дитячих малюнківНагородження провели заступник голови Благодійного фонду «Добре серце» Юрій Вінярський та куратор Програми «Добро людям» Маркіян Олійник. Вони подякували дітям за те, що взяли участь у конкурсі й продемонстрували свій талант. Організатори зазначили, що Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» завжди серед своїх пріоритетів  велику увагу приділяв талановитим дітям, вважаючи, що діти та молодь – це ключ до розвитку країни і суспільства, вдосконалення та процвітання. Власне, тому фонд «Добре серце» проводить різноманітні конкурси, впроваджує соціальні проекти, особливо в сфері мистецтва, адже мистецтво – це важлива та ключова галузь для розвитку та виховання інтелігентного, інтелектуального та творчого покоління. Основна мета конкурсу малюнків – розкрити творчий потенціал талановитих дітей та надихнути їх на нові творчі звершення в майбутньому.

Завершилася церемонія нагородження частуванням переможців та обміном думками з батьками і вчителями, що супроводжували юних художників, щодо мети таких конкурсів та значення їх для дітей.

2016 02 11 Конкурс дитячих малюнків2016 02 11 Конкурс дитячих малюнків2016 02 11 Конкурс дитячих малюнків2016 02 11 Конкурс дитячих малюнків

Більше фото...

                                                  Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube