2016 02 24 Проект «Дивитися та бачити» триває24 лютого, в межах Всеукраїнського проекту «Дивитися та бачити» з діагностики та профілактики офтальмологічних захворювань для незаможних літніх людей, Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» провів чергову акцію в м. Стрию.

Було організовано безкоштовну медичну консультацію лікаря-офтальмолога. На прийомі побувало 33 людей. І за результатами огляду 29 стриянам безкоштовно видали окуляри. За словами літніх людей, акція є на часі, оскільки реальність така, що навіть відвідавши міську поліклініку й отримавши рекомендації офтальмолога не всі спроможні придбати в оптиці необхідні окуляри через загальне зубожіння населення, низькі пенсії. Лікарі ж наголошують, що регулярне обстеження допомагає вчасно виявити складні захворювання на ранніх стадіях.

Нагадаємо, що ініціатором проекту «Дивитися та бачити» виступив Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини». Благодійний фонд «Добре серце» є його партнером на Львівщині.

2016 02 24 Проект «Дивитися та бачити» триває2016 02 24 Проект «Дивитися та бачити» триває2016 02 24 Проект «Дивитися та бачити» триває2016 02 24 Проект «Дивитися та бачити» триває

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube