2016 03 09 Співпраця з соцслужбамиУ межах проекту «Дивитись та бачити» Благодійний фонд Олега Канівця налагодив співпрацю з соціальними службами Стрийського району та провів виїзний прийом офтальмолога для одиноких мешканців с. Фалиш.

У поїздці працівників фонду супроводжувала соціальний працівник Анна Криковлюк. У неї 6 підопічних похилого віку, яких було обстежено лікарем-офтальмологом та видано окуляри. Першими відвідали подружжя Марії та Михайла Балабанських. Їм обом вже близько 85 років. Старенькі кажуть, що розчулені такою увагою від благодійників. Бо у їхньому віці важко самостійно поїхати до райцентру, щоб обстежити зір і так, як живуть на мізерну пенсію, навряд чи змогли б придбати окуляри в оптиці. Ще одна одинока мешканка с. Фалиш Дарія Коротич одразу ж випробовувала отримані окуляри, жінка заходилася всиляти нитку в голку, бо полюбляє шити.

Нагадаємо, що ініціатором проекту «Дивитися та бачити» з діагностики та профілактики офтальмологічних захворювань для незаможних літніх людей виступив Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини». Благодійний фонд «Добре серце» є його партнером на Львівщині.

2016 03 09 Співпраця з соцслужбами2016 03 09 Співпраця з соцслужбами2016 03 09 Співпраця з соцслужбами2016 03 09 Співпраця з соцслужбами

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube