2016 05 0710 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння» Євген Тиченко у Будинку працівників освіти зустрівся з вчителями української мови та літератури шкіл м. Стрия та ознайомив їх з основними правила та концепцію конкурсу.

2016 05 07Зокрема, у цьогорічному конкурсі залишилися основні принципи: інтернет- реєстрація, всі роботи публікуються в мережах під ніками, прізвища переможців будуть оприлюднені лише на урочистому нагородженні. Тема: «На березі річки гірської Стрий-місто кохане стоїть». Підтеми – «Легенди старого міста», «Стрий - місто чотирьох культур», «Пишаюся стриянином», «Бережімо те, що маємо».

2016 05 07До участі у конкурсі запрошується учнівська молодь середніх шкіл (5-11 кл.), професійних училищ, коледжу м.Стрия. Також кожен бажаючий незалежно від віку і роду занять може взяти участь в проекті поза конкурсом. Ці дописувачі будуть сформовані в окрему групу. Кращі роботи відзначать преміями за спеціальною класифікацією.

Номінації конкурсу: літературний, журналістський, історіографічний твір. У кожній номінації премія за перше місце - 1500 грн, друге - 800 грн, третє - цінний подарунок. 

2016 05 07Організатори конкурсу «Словосвіт – 3»: Спілка стриян «Відлуння», туристично-просвітницький центр «Здоров'я», Стрийський міський відділ освіти при підтримці Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Конкурс проводиться з метою виявлення талановитої, обдарованої молоді, яка спроможна образно, лаконічно, влучно викладати своє бачення навколишнього світу, висловлювати свою громадянську позицію. Нагадаємо, що перші два – проводились у 2011 р. та 2012 роках. 

Заходьте за посиланням, де ви знайдете: положення, анкету учасника, необхідні матеріали:   Конкурс "Словосвіт-3"

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube