2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до ГошеваВже не перший рік поспіль Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» долучається до організації пішої прощі зі Стрия до відпустового місця у с. Гошів (Івано-Франківщина). Традиційно на кордоні Львівської та Івано-Франківської області виставляється намет, де прочани мають змогу отримати медичну допомогу, попити джерельної води, перепочити.

Не стала винятком і ХХІV молодіжна проща, яка відбулася 15 травня, в Неділю мироносиць. Тисячі прочан подолали чималий шлях, щоб помолитися і звернутися з проханнями про свої наміри до Гошівської чудотворної ікони Богородиці, яку виставлено до почитання в храмі на Ясній горі.

Проща стартувала о 5.00 год. ранку Молебнем до Пресвятої Богородиці в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию, а відтак, протягом шести годин, пілігрими подолали 30-кілометрову відстань. Рівно опівдні, в ротондній каплиці на Ясній горі в Гошеві розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас Сеньків. Йому співслужив єпископ-помічник Преосвященний владика Богдан Манишин, а також ігумен Гошівського монастиря о. Дам'ян Кастран, ЧСВВ, о. Мирон Гринишин, протопресвітер деканату м. Стрий та інші священнослужителі. Співом Божественну Літургію супроводжували семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Звертаючись до молоді із закликом до зустрічі з Богом у недільних Літургіях, єпископ наголосив: «Пам’ятайте, всі виклики життя здолаєте, коли дозволите вступити Ісусові у ваше життя, коли зламаєте стереотипи світу і посадите зерна нового стилю життя, котрий полягає у вірності Богові».

Паломництво до Гошева має на меті звернути особливу увагу на Пресвяту Богородицю – Матір Божу і небесну Матір кожної людини. Окрім особистих намірень, цьогоріч прочани молилися і за мир в Україні. Організаторами прощі є ГО «Українська молодь – Христові» м. Стрия та Комісія у справах молоді Стрийської єпархії. Під час паломництва її учасники мали нагоду скористати зі Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії.

2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до Гошева2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до Гошева2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до Гошева2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до Гошева2015 05 16 ХХІV молодіжна проща зі Стрия до Гошева

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube