2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»25 травня у Стрийськійї Центральній міській дитячій бібліотеці ім. В. Стефаника відбулося урочисте відкриття мультимедійного розвиваючого центру «Долонька добра» для дітей з особливими потребами. Серед меценатів і Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце».

2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»За словами директора Стрийської міської ЦБС Людмили Яремко, реалізація проекту «Бібліотека - територія добра і милосердя» тривала майже рік. Його мета допомагати дітям з особливими потребами інтегруватися у суспільство. Вартість проекту 60 тис. грн, з яких 26 тис. надав благодійний фонд громад «Рідня», а решту — інші меценати, яких і запросили на відкриття.

Завітали до книгозбірні й головні винуватці свята, зокрема, вихованці дитячого садочка №6 та Стрийської початкової школи №11 зі своїми педагогами-наставниками. Поблагословив добру справу та окропив свяченою водою приміщення центру директор Благодійного фонду «Карітас» Стрийської єпархії УГКЦ о. Тарас Ляшок.

2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»Дорослі гості у своїх виступах висловлювали слова подяки жертовним працівникам бібліотеки та пообіцяли й надалі підтримувати хороші ідеї. А діти до свята вивчили віршики та пісню. За що окрім оплесків отримали подарунки (книжки та солодощі), які вручила заступник директора ЦДБ ім. В. Стефаника Людмила Гаврушенко. Почесну місію – розрізання символічної стрічки – виконали вихованці фонду «Карітас» Марічка та Юрко.

Як розповіла директор Стрийської міської ЦБС Людмила Яремко, колектив дитячої бібліотеки рік тому переміг у IV Конкурсі проектів від фонду громад «Рідня», написавши проект щодо облаштування мультимедійного центру. Відтак, виділили одну з кімнат дитячої бібліотеки ім. Василя Стефаника. Оздобити її допомогли студенти художнього училища. За що її директору Богдану Капало було вручено Подяку. Сприяли у різний спосіб й інші підприємці та благодійники. Вони теж отримали за всебічну допомогу проекту Подяки. Серед них і голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Діти одразу ж освоїлися у новому середовищі. Старші вивчали комп’ютерну техніку, а малеча бавилися у спеціальному басейні з м’ячами. Особливо раділа в цей день директор благодійного фонду громад «Рідня» Оксана Шмілик, яка подякувала бібліотекарам за їхню ідею та ініціативу й закликала долучитися до наповнення мультимедійного центру іншими новинками комп’ютерної техніки всіх бажаючих. Центр «Долонька добра» працює за графіком дитячої бібліотеки.

2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»2016 05 26 Відкриття центру «Долонька добра»

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube