genМинулого тижня член правління благодійного фонду «Добре серце» Андрій Мороз передав командиру реактивної артилерійської батареї 80-ї ОДШБ бензиновий генератор. Капітан Олег Змислий запевнив, що вже за кілька днів генератор буде відправлено на лінію оборони на Сході країни. За допомогою цього генератора бійці зможуть заряджати рації, прилади та телефони.

gen«Цей генератор вже пройшов своє випробування на Майдані, з перших днів Революції Гідності він стояв у Стрийському наметі у Києві. В тому наметі інколи одночасно розміщувалось до 40 людей, і генератор справлявся з таким навантаженням. Він фактично «намолений» на Майдані, заряджений енергетикою тих подій. Сподіваюсь, що генератор добре служитиме бійцям АТО», - говорить голова БФ «Добре серце» Олег Канівець.

genНагадаємо, що БФ «Добре серце» постійно допомагає воїнам АТО та їх родинам. «Так, в минулому році ми долучилися до реалізації Всеукраїнської благодійної програми «Благодійна аптечка», в рамках якої більше 100 родин переселенців з зони АТО у Стрийському та Жидачівському районах отримали комплекти безрецептурних медичних препаратів. Крім того, у Стрию вже другий рік поспіль діє Львівський медико-соціальний центр, де сім’ї переселенців з зони АТО можуть отримати необхідну гуманітарну допомогу  - одяг та взуття», - зазначає Канівець. 

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube