mykolay2016Стало доброю традицією для Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» до дня Святого Миколая дарувати дітям подарунки.

Цього року солодкі дарунки отримали діти з особливими потребами з дитячих установ №№ 6 та 12 міста Стрия, Товариство «Мозок», стрийські УТОС і УТОГ, моршинська і стрийська районна організації інвалідів, дошкільнята з П’ятничан і Йосипович, молодь з особливими

потребами, яка перебуває під опікою Благодійного Фонду «Карітас Стрийської Єпархії», учні Стрийської СЮТ, Стрийсько організація Червоного Хреста, Благодійний Фонд «Надія, дитячий сиротинець с.Бортники на Жидачівщині, діти-сироти і діти вояків АТО в Жидачвському районі.

Олег Канівець: «У цей світлий день Миколай приходить до кожної чемної дитинки. Ми намагаємось допомогти в першу чергу тим дітям, які цього найбільше потребують, але ні їхні батьки, ні опікуни не мають можливості цього зробити в достатній мірі. Тому волонтери нашого фонду цього року передавали подарунки саме таким діткам.

Фонд «Добре серце» завжди готовий підставити плече людям, які потрапили в складні життєві обставини. В першу чергу ми допомагаємо нашим воякам, дітям, людям похилого віку за Благодійними програмами, які започаткував наш Фонд. Звісно, наші можливості не є безмежними, але ми будемо продовжувати нашу місію.»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube