85fa5d7bc447

Олег Канівець: Родина – це святиня людського духу, невмируща хранителька звичаїв і традицій предків.

 

1 червня, у межах святкування Міжнародного дня дитини, під час свята організованого Стрийським районним відділом освіти відбулося нагородження переможців дослідницько-пошукового конкурсу «Пам'ять роду» зініційованого Президентом Благодійного фонду «Добре серце» Олегом Канівцем.

 «Родовідна пам'ять – явище в українському побуті унікальне. Мало хто знає, що у давнину було за обов’язок знати поіменно свій родовід від п’ятого чи навіть сьомого коліна, - зазначив під час свята Олег Канівець. - З метою спонукання до дослідження свого родоводу, сімейних реліквій і традицій, виховання почуття любові та поваги до своїх пращурів, ми вирішили до 20-ї річниці Незалежності України, провести конкурс «Пам'ять роду».

За його словами, Благодійний фонд «Добре серце» й надалі продовжуватиме втілювати цю ідею в життя. «Родина – це святиня людського духу, невмируща хранителька звичаїв і традицій предків. Тому давайте спільними зусиллями зміцнювати ланцюжок поколінь, сплетений з доброти й мудрості», - наголосив Олег Канівець.

На заході були відзначені ті, хто першим зробив спробу створити генеалогічне древо свого роду та описав традиції родинних зв’язків не менше чотирьох поколінь, а також підібрав світлини, вірші, пісні, родинні легенди та байки.

1Переможці конкурсу отримали цінні нагороди: ноутбуки – учениця 4-го гімназійного класу НВК СЗШ ім. М. Шашкевича с. Дуліби Стрийського району Соломія Федишин та родина священика Ігоря Гілецького, учні Станківської СЗШ І-ІІІ ступенів Марія (6 клас), Михайло (4 клас), Марта (3 клас) та Іван (1 клас); нетбук – учениця 5-го класу Дашавської СЗШ І-ІІІ ступенів Мар’яна Мельник; мультимедійні МР-3 плеєри – учениці Стрілківської СЗШ І-ІІІ ступенів Мар’яна Кецик (9 клас) та Софія Ковальська (8 клас), шестикласниця Нежухівської СЗШ І-ІІІ ступенів Тетяна Охримович.

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube