Конференція_5Олег Канівець очолив  Львівську крайову організацію Української партії

24 липня у Львові відбулася звітно-виборна конференція Львівської крайової організації Української партії.

Михайло Дуриш, який протягом двох років очолював крайову організацію УП, прозвітував про роботу організації за даний період.

Заступник голови Української партії Олег Олійник зазначив, що оскільки затверджено новий Статут і партія знаходиться у стадії реформування такі звітно-виборчі конференції проходитимуть по всіх організаціях, щоб обрати керівний склад. Змінена не тільки структура, а й принципи обрання керівних органів: Голова організації, заступники та голова Контрольно-ревізійної комісії тепер обираються на конференції.

На посаду голови Львівської крайової організації Української партії було запропоновано кандидатуру Олега Канівця, яку підтримало 68 делегатів із 72 присутніх. «Ми прагнемо зробити Українську партію майданчиком для консолідації еліти суспільства. Головне завдання – згуртувати навколо себе людей не байдужих, які хочуть змін та готові до співпраці», - зазначив заступник голови Української партії, голова Львівської крайової організації Української партії Олег Канівець. Також було обрано заступників голови, раду та КРК Львівської крайової організації.

Конференція_6 Конференція_3 Конференція_4 Конференція_1

Більше фото ...

Ще матеріали на цю тему...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube