1_1

14 серпня на стадіоні с. Угерсько Стрийського району відбувся фінал турніру серед ветеранів футболу Стрийщини, який проходив під патронатом благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». У фіналі за III місце змагалися ветерани с. Угерська та команда ветеранів Київ+ с. Лисович, за I і II - майстри шкіряного мяча з м. Стрия та смт Дашава.

За результатами фінальних зустрічей І місце посіли ветерани футболу м.Стрий, ІІ місце - смт. Дашава, ІІІ місце - Київ+ с.Лисятичі. Нагороди: кубки, медалі і дипломи вручав голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, який подякував усім ветеранам футболу за видовищну та цікаву гру. «Наш фонд й надалі підтримуватиме спортивний рух ветеранів Стрийщини, які своїм ентузіазмом та досвідом доводять, що не поспішають вішати бутси на гвіздок та сміливо можуть дати фору й молодим спортсменам» - зазначив під час виступу Олег Канівець.

Також було відзначено футболістів у таких номінаціях: кращий бомбардир турніру М.Бандура з команди Київ+ с.Лисовичі, кращий нападник - В.Лобойко смт. Дашава, кращий захисник – П.Дибчак смт.Дашава, кращий гравець - А.Юнашко м.Стрий.

Усі футбольні команди учасників: с.Угерсько «Карпати», Ланівка, с.Добряни, команда с. Завадів–с.Нежухів отримали символічні футбольні кубки та дипломи. Відзначено й кращих суддів цього турніру: Є.Ромак, І.Пак, А.Вайда та спортивного коментатора О.Пасіку.

Нагадаємо, протягом місяця на Стрийщині проходив турнір ветеранів футболу, присвячений 20-тій річниці Незалежності України, організований федерацією футболу та осередком ветеранів спорту Стрийщини за фінансової підтримки благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Загалом у турнірі взяли участь 10 команд із Стрийського р-ну та м.Стрия. Згідно положення вік гравців, які допускалися до гри – 40 років і старші. Вони грали два тайми по 30 хвилин.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Більше фото....

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube