1_11

       У межах святкування Дня міста Миколаєва, 21 серпня у Палаці культури райцентру, відбувся конкурс «Міс Миколаївчанка-2011» під патронатом Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

У конкурсі взяло участь 10 дівчат, які змагалися за титул найгарнішої дівчини рідного міста. 

Журі очолив депутат Львівської обласної ради Михайло Дудич, а серед членів – був міський голова Миколаїва Ігор Хімчак, голова Благодійного фонду «Добре серце Олег Канівець, а також інші почесні гості.

Юні красуні змагалися у п’яти конкурсах: вихід в українських костюмах та представлення, інтелектуальний конкурс в якому дівчата продемонстрували знання історії рідного краю, вихід у купальниках, конкурс «родзинка» в якому учасниці показували свій талант та вихід у вечірніх платтях.

За підсумками усіх випробовувань журі відзначило кожну з дівчат, присудивши відповідний титул та вручивши подарунки. Глядачі в залі вибрали «Міс- глядацьких симпатій», а корону переможниці та головний приз, вручив учасниці під №10 Марії Степанковій голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Міський голова Миколаїва Ігор Хімчак, зазначив, що цей конкурс стане традиційним та подякував усім меценатам, які долучилися до феєричного свята краси та молодості.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Більше фото... 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube