www.dobreserce.com_2      Кожну третю неділю місяця голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець проводить прийом жителів у м.Стрию в громадській приймальні за адресою вул. Євгена Коновальця, 9. На черговому прийомі було прийнято 40 мешканців, як м. Стрия так і Стрийського району. 

           Відвідувачів можна поділити на дві категорії: особисті інтереси та колективні звернення. Наприклад, громаду села Довге, яким необхідно кошти на ремонт церкви, представляв парох села та голова селищної ради. Й інші сільські війти зверталися зі своїми проблемами. У с.Сихів немає спеціально обладнаної автобусної зупинки тож Фонд бере на себе зобов’язання допомогти у цьому. Село Йосиповичі просить допомогти в освітленні. Тридцять ліхтарів від «Доброго серця» найближчим часом освітлюватимуть вулиці цього населеного пункту. У с.Долішнє існує проблема підтоплення помешкань, тому селищна раза звернулася з проханням надати допомогу в очищенні русла річки, потічків, які позаростали травою, а саме надати пальне для техніки, яка цим буде займатися.

До Дня Незалежності закупили ряд подарунків на прохання селищних голів, щоб відзначити активістів сіл. Зокрема в с. Угерсько куплено магнітолу, термос та сокочавилку; в с. Завадів для футбольної команди «Каменяр», доречі ровесниці Незалежності, закуплено повний комплект футбольної форми; селу Лисятичі куплено – газонокосарку; селу Нежухів буде виготовлено вїздний знак та сприятиметься у встановленні сцени для святкування річниці села.

Зверталися й люди з категорії малозахищених, які в основному потребують значних коштів на медикаменти. Шестеро батьків просили допомогу на лікування дітей з діагнозом ДЦП у реабілітаційному центрі м.Трускавця. Фонд проплатить по 30 % від вартості курсу лікування, яка на сьогодні майже 6 тисяч гривень.

Зазначимо, що кожне звернення фіксується та ретельно вивчається, оскільки були випадки зловживання. Є й такі особи, що приходять неодноразово.

 

Графік прийому громадян: з 10.00 до 13.00 год.

                 1-ша субота місяця м. Жидачів

                 2-га субота – м.Миколаїв

                 3-тя субота – м. Стрий

                                                                 Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

www.dobreserce.com_1 www.dobreserce.com_2 www.dobreserce.com_3 www.dobreserce.com_4

На фото: Олег Канівець в с.Завадів та с.Угерсько під час святкування Дня Незалежності вручав подарунки від Фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube