1_10    28 серпня з нагоди храмового празника в Кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії м.Стрия, відбулося святочне Богослужіння та висвячення двох дияконів. Очолив його Апостольський адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ Владика Тарас Сеньків.

У своїй промові Владика Тарас зазначив, що хоч празник Успіння нагадує нам про сумну подію смерті, все-таки він належить до радісних свят. Цього дня свята Церква радіє, бо Пресвята Богомати з тілом і душею перейшла з туземного життя до вічної слави Свого Сина, так, що з її Успінням ми отримали в небі могутню Заступницю і Покровительку.

На завершення Богослужіння Владика Тарас та настоятель храму Успіння Преподобної Діви Марії отець Тарас Гринишин зачитали та вручили подяки жерводавцям, серед яких голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець. У грамоті зокрема йдеться: Прийміть нашу подяку «З нагоди храмового празника церкви Успіння Пресвятої Богородиці м.Стрия, за допомогу в будівництві резиденції Катедрального храму, за жертовність, співпрацю, підтримку та сприяння розвитку релігійно-культурного життя єпархії».

Олег Канівець подякував Преосвященному Владиці Тарасу Сеньків та отцю Тарасу Гринишину й від Фонду «Добре серце» подарував настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці фелон.

Завершилося Богослужіння освяченням води та віночків.

1_16 1_5 1_12 1_15

Більше фото ...

 

                                       Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube