1_528 серпня, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець взяв участь в урочистостях з нагоди 20-ї річниці Незалежності України, які пройшли в селах Лисятичі та Луги Стрийського району.

У Народному домі с. Лисятичі виступив Народний Акадмічний хор «Академія» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Зеновія Сиротюка; юні таланти, дипломанти і лауреати обласних, регіональних та республіканських конкурсів: Вікторія Сивоус, Христина Курилишин, Андріана Гашевська, Ольга Калин; соліст Львівського оперного театру ім. Соломії Крушельницької лауреат міжнародних конкурсів Віталій Загорбенський.

У Народному будинку «Просвіта» с. Луги підготували концерт активісти місцевої самодіяльності, які виконали низку патріотичних та українських народних пісень. Також у програмі святкування були конкурси, забави, танці.

Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець привітав святочні громади з 20-річчям Незалежності України та великим релігійним празником Успіння Пресвятої Богородиці, побажавши Божого благословення та процвітання громадам. Він подарував від Фонду селам Лисятичі та Луги газонокосарки.

1_9 1_1 1_8 1_10 

 Більше фото... 

                                                         Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»    

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube