1_3 3 вересня, у м.Жидачеві відбулося відкриття офісу Благодійного фонду Олега Канівця   «Добре серце». За давнім українським звичаєм приміщення офісу було освячено. Це вже третій офіс Фонду на Львівщині: у травні цього року запрацювала громадська приймальня Фонду в м. Моршині та у липні – в м. Стрию.

Урочистості додав виступ жіночого вокального ансамблю «Мальви» Міського будинку культури «Папірник», керівник Володимир Бурмістров. 

Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець зазначив, що відкриття офісу в Жидачеві має на меті розшири межі роботи організації, яка вже має чи мало напрацювань на стезі благодійності. Жидачівщина найбільший район Львівщини його протяжність 150 км та він завжди вважався депресивним: занедбані дороги, бідні села, мала народжуваність, тощо.  

«За кордоном почесно займатися благодійністю. Люди власну відпустку присвячують волонтерству - це я побачив на власні очі у Франції. Згадаймо, «золотими літерами» в народній пам'яті закарбовані імена Костянтина Острозького, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи та багатьох інших. На кошти цих благодійників свого часу будувалися церкви й монастирі, друкувалися книги, рятувалися життя. Хочу, щоб і сьогодні благодійність також була в пошані. Для цього у мене є всі необхідні складові: однодумці, хороша команда, велике бажання та реальні можливості», - наголосив Олег Канівець.

Папа Іван Павло ІІ говорив про українців, що ми є лабораторією єдності. Вважаю справою честі переконати галичан не мислити провінційними категоріями й перестати бути піддослідними у цій «лабораторії». Зовні нас ніхто не обєднає. Ми обєднаємося, коли остаточно того захочемо. У цьому напрямку й працюємо.

Довідка: Благодійний фонд «Добре серце» допомагає малозабезпеченим верствам населення, сприяє розвитку науки і освіти, реалізує науково-освітні програми. Його діяльність поширюється на територію міст Стрия та Моршина, Стрийського і Сколівського районів, Жидачівщини та Миколаївщини.

1_2 1_11 1_10 1_5

Більше фото…

                                                                           Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube