1_1110 вересня, у м. Миколаєві, що на Львівщині відбулося урочисте відкриття офісу Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Це четвертий офіс Фонду на Львівщині: громадські приймальні «Доброго серця» вже працюють у м. Моршині, м. Стрию та в м. Жидачеві.

1_17Чин освячення провели декан, настоятель греко-католицького храму св. Миколая отець Андрій Павлів, декан, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Київського патріархату о. Василь Салабай, декан, настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці Української Автокефальної православної церкви о. Роман Сотник. Урочистості додав виступ гурту «Гердан» під керівництвом Ірини Іваночко

1_1Отці поблагословили голову фонду Олега Канівця на добрі справи, побажавши успіхів йому та працівникам «Доброго серця» на тернистому шляху благодійності. Слово мали гості: голова Миколаївської РДА Ігор Пілка та голова районної ради Ольга Жила. Очільники Миколаївщини зазначили, що в районі зареєстровано понад двадцять благодійних фондів та реально працюють одиниці. А Фонд «Добре серце», ще далеко до відкриття громадської приймальні вже зарекомендував себе багатьма добрими починаннями у Миколаївському районі. Тож побажали Олегові Канівцю невичерпної енергії та Божого благословення у благородних починаннях.

1_12Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець дякуючи гостям, сказав: «Кожна людина для себе визначає пріоритети в житті. Наша мета – це допомога ближньому, підтримка потребуючим.   Благодійний фонд «Добре серце» насамперед декларує допомогу малозабезпеченим верствам населення, сприяння розвитку освітніх та культурних програм. Його діяльність поширюється на територію міст Стрия та Моршина, Стрийського і Сколівського районів, Жидачівщини та Миколаївщини».

1_21Відтак, відбувся прийом громадян. Протягом чотирьох годин Олег Канівець поспілкувався з 24 мешканцями Миколаївщини. Серед них було дванадцятеро директорів шкільних закладів, які мають практично одинакові проблеми – відсутність в школах внутрішніх туалетів. Фонд взяв на себе зобовязання забезпечити їх сантехнічним обладнанням. Також в деяких школах потребують заміни підлоги, тож «Добре серце» допоможе і в цьому.

Звернення були й стосовно освітлення в селі Криниця, реставрації пам’ятника замордованим просвітянам в м. Миколаєві, необхідності опалення в музеї Миколи Устияновича, обладнання спортивного майданчика в с. Липівка, придбанні українських сценічних костюмів для дитячого танцювального колективу «Усмішка», на лікування онкохворих, тощо. 

Усі заяви зареєстровано. Ряд питань було вирішено безпосередньо в день прийому. Інші – буде задовільнено протягом місяця. Наступний прийом громадян у м. Миколаєві відбудеться 8 жовтня

  1_16 1_19 1_23 1_22

 

Більше фото... 

                                                                          Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube