1Вже стало доброю традицією у третю неділю травня проводити пішу прощу зі Стрия до Гошівського монастиря. Шлях, який проходять паломники не малий – 30 км. Так, 19 травня відбулася ХХІ молодіжна піша пороща до Гошівської чудотворної ікони. 

1Організатори: Комісія у справах молоді Стрийської єпархії УГКЦ разом із спільнотою «Українська Молодь Христові» при сприянні Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Нагадаємо, що минулого року з ініціативи фонду було встановлено рекорд України з найбільшої кількості прочан у вишиванках, які одночасно взяли участь у пішій прощі. Цьогоріч у прощі взяло участь понад 5 тис. прочан зі Стрия та навколишніх сіл. Як завжди активними були працівники «Доброго серця» та сам її голова, народний депутат України Олег Канівець.

1Колона прочан вирушила після Молебня до Богородиці, який розпочавсяо 5.00 год. у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия. Відтак, коротеньку зупинку паломники зробили на межі Львівської та Івано-Франківської областей. Тут волонтери Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» розгорнули пункт допомоги, а саме: вимірювали тиск, надавали потрібні ліки, пластир та можливість попити прохолодної води, яка була досить доречною у спекотну днину. Відтак, аналогічний пункт було розгорнуто безпосередньо на території Гошівського монастиря. 

1О 12.00 год. на Ясній горі пройшла Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ у співслужінні зі священниками м. Стрия та Гошівського монастиря. Під час прощі всі бажаючі мали змогу приступити до сповіді.

1111

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube