1_15Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець напередодні професійного свята педагогів, яке відзначається в Україні першої неділі жовтня, привітав освітян з Днем вчителя.

Зокрема колективи: Навчально-виховного комплексу с. Братківці Стрийського району, подарувавши холодильник «Атлант»;   Лисятицької СШ, спрезентувавши шкільну дошку; на Жидачівщині у селі Дуліби школі подарував ноутбук, у с. Мельниці – комп’ютер та оргтехніку, у СШ №2 м. Жидачів ноутбук та принтер учнівському парламенту та два ноутбуки для вчителів – вручив під час урочистостей директорові закладу освіти Оксані Мальцевій. На Миколаївщині Олег Канівець відвідав Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Гірське подарувавши колективу освітян телевізор та телефон-факс. 

Також голова Благодійного Фонду «Добре серце» привітав зі святом начальника Стрийського районного відділу освіти Василя Думу та увесь апарат методичного відділу освіти і начальника Стрийського міського відділу освіти Миколу Мазура з його колегами по роботі. Нагадаємо, що днем раніше для освітян району від Благодійного фонду «Добре серце» було організовано концерт дуету «Ярослав-НА», а для освітян методичного кабінету міського відділу освіти та хімічного кабінету СШ №8 закуплено стільці.

1_12 1_23 1_4 1_22

Більше фото...

 

 

                                               Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube