2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева

17 травня, відбулася ХХІІІ молодіжна піша проща зі Стрия до відпустового місця у с. Гошів (Івано-Франківщина). Організатори – ГО «Українська молодь – Христові» (м. Стрий) та Комісія у справах молоді Стрийської єпархії УГКЦ.

2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева

Четвертий рік поспіль фінансову та волонтерську допомогу під час прощі надає Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце». На межі Львівської та Івано-Франківської області працівники «Доброго серця» вже традиційно розгортають намет, де можна виміряти артеріальний тиск, при потребі отримати необхідні ліки, зокрема, пластир для прочан, які натерли мозолі. А також попити джерельної води чи набрати для подальшої мандрівки.

Цьогоріч у паломництві на Ясну Гору взяло участь близько 15 тис. осіб, більшість з яких – молодь. Шлях у 30 км пілігрими подолали протягом шести годин. Вже традиційно, паломництво до Гошева присвячене Дню Матері та має на меті звернути особливу увагу на Пресвяту Богородицю – Матір Божу і небесну, матір кожної людини.

Окрім особистих намірень, цього року прочани молилися і за мир в Україні.  Під час паломництва всі бажаючі мали нагоду скористати зі Святих Тайн Покаяння і Євхаристії.

2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева2015 0 17  XXIII молодіжна проща до Гошева

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube