2015 06 04 Прийом офтальмолога у Стрию4 червня у Стрию в межах Всеукраїнської благодійної програми «Добро – людям» Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» провів чергову безкоштовну медичну консультацію лікаря-офтальмолога  для місцевих мешканців.

 

Сьогодні на прийомі побувало 23 осіб, переважно літні люди. Після ретельного обстеження та консультації  за призначенням лікаря безкоштовно видали 17  окулярів. Також було виявлено близько 10 випадків захворювання на катаракту й кілька підозр на глаукому.

Пенсіонерка Юзефа Телевата зазначає, що такі благодійні прийоми зручні та потрібні для людей її віку. «Я прийшла на призначену годину і не потрібно під кабінетом висиджувати, як у поліклініці. Лікар оглянув, все пояснив, підібрав окуляри. А дівчатка з «Доброго серця» їх безкоштовно мені видали. Таким чином зекономила час і кошти, яких завжди не вистачає, бо мізерна пенсія», - каже стриянка.

Голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець переконаний, що благодійність - нелегка справа, яка потребує постійної й методичної роботи.  А головне - вона має бути результативною. «Кілька місяців які ми втілюємо в життя  програму «Добро – людям» показали, що ми рухаємося у правильному напрямку, даючи змогу зневіреному суспільству переконатися, що безкорисне добро все-таки існує. Зараз, як ніколи, людям потрібно відчувати чуйність та підтримку», - наголошує Олег Канівець.

2015 06 04 Прийом офтальмолога у Стрию2015 06 04 Прийом офтальмолога у Стрию2015 06 04 Прийом офтальмолога у Стрию2015 06 04 Прийом офтальмолога у Стрию

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube