2015 06 11 Прийом офтальмолога у с.Розгірче11 червня в межах Всеукраїнської благодійної програми «Добро – людям» Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» провів чергову безкоштовну медичну консультацію лікаря-офтальмолога для мешканців с. Розгірче Стрийського району.

 Ініціатором прийому виступив сільський голова Розгірче Микола Маланій. «Із засобів масової інформації дізнався про цю благодійну програму й звернувся до фонду «Добре серце» з проханням першочергово включити у графік прийомів наше село, - розповів війт. – Люди на селі тяжко працюють і не завжди мають можливість слідкувати за своїм здоров’ям, тому радо відгукнулися на приїзд до нас офтальмолога. Бажаючих дуже багато. Записували перш за все літніх людей».

Лікар-офтальмолог Юрій Коцур у с. Розгірче обстежив рекордну кількість людей – 43. За результатами ретельного обстеження та консультації за призначенням лікаря безкоштовно видали 36 пар окулярів. Також було виявлено понад 20 випадків захворювання на катаракту й кілька підозр на глаукому. «Сумно констатувати та сьогоднішній огляд показав, що стан здоров’я селян «запущений». Деякі з них вперше прийшли на прийом, а людям 60-70 років. Це при тому, що після 40 років хоча б раз у рік потрібно міряти очний тиск, перевіряти гостроту зору. Хочу вірити, що вони приймуть до уваги мої рекомендації. Адже мета програми – не тільки роздача безкоштовних окулярів, а й привчити людей любити себе, слідкувати за своїм здоров’ям», - зазначив лікар.

2015 06 11 Прийом офтальмолога у с.Розгірче2015 06 11 Прийом офтальмолога у с.Розгірче2015 06 11 Прийом офтальмолога у с.Розгірче2015 06 11 Прийом офтальмолога у с.Розгірче

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube