2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої Богородиці

Нещодавно у с. Лисків, що на Жидачівщині відбулося посвячення фігури Покрови Пресвятої Богородиці. У заході взяв участь представник Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» Роман Балицький.

 

2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої БогородиціПісля відправи у церкві всі прихожани разом з місцевим парохом о. Богданом Черепаничем святочною ходою відправилися до місця встановлення фігури Покрови. Несли квіти, співали пісні, славили Богородицю. Священик, відслуживши молебень, освятив фігуру. Після цього окропив усіх присутніх посвяченою водицею. Учні Лисківського НВК віршами прославляли Матір Божу і просили Богородицю покрити від усякого зла своїм омофором мешканців села та всю Україну.

Спорудити фігуру Покрови Пресвятої Богородиці вирішили поряд із хрестом, який вже багато років стоїть на роздоріжжі при в’їзді до села і є німим свідком багатьох історичних подій. Дорогу до Лискова перетинає інша, що веде з хутора Романівка на Зарічне (недарма цей хутірець носить назву Розпуття). Старі люди кажуть, що цією дорогою з Чертіжа до Зарічного у роки Великої Вітчизняної війни гуркотіли танки. Сотні селян поспішали щонеділі до Зарічненської церкви, не забуваючи перехреститись біля дубового хреста. Отож місцина з цим християнським символом в оточенні розлогих зелених верб найбільше впала в око для спорудження фігури.

Потрудилися жителі хуторів Розпуття та Романівки на славу, щоб за порівняно короткий термін (ідея спорудження зародилася на Благовіщення минулого року) постала святиня. Жертвуючи кошти, матеріали, вільний час, у нелегку працю вклали всю свою любов небайдужі мешканці села Лискова. Хрест разом із величною фігурою Покрови обнесений огорожею, озеленені ялинками, вимощена бруківкою внутрішня частина. Свою лепту в облаштування святині вніс і Благодійний фонд «Добре серце».

2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої Богородиці2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої Богородиці2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої Богородиці2015 07 05 Освячено фігуру Покрови Пресвятої Богородиці

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube