2015 08 24 У Моршині діти малювали Україну Вже стало доброю традицією в м. Моршин  до Дня Незалежності України  проводити для дітей захід –  малюнок на асфальті під назвою «Світ очима дітей».  І цьогоріч, 24 серпня центральна вулиця курортного містечка перетворилися у яскраве мистецьке полотно.

Участь у  творчому конкурсі  взяли близько 40 дітей різного віку: від 3 до 12 років. Малеча з великим ентузіазмом взялася до роботи. У маленьких шедеврах намагалися показати своє ставлення до України, і зокрема, до теперішньої ситуації на Сході нашої держави. Батьки та гості свята  уважно спостерігали за юними художниками і відверто  дивувалися глибині змісту сюжетів малюнків та зовсім не дитячому розумінню того, що відбувається в Україні. 

Та позитивні емоції взяли гору і свято вдалося на славу. А винагородою для усіх учасників заходу були подарунки від вже традиційного мецената – Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

2015 08 24 У Моршині діти малювали Україну 2015 08 24 У Моршині діти малювали Україну 2015 08 24 У Моршині діти малювали Україну 2015 08 24 У Моршині діти малювали Україну

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце» 

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube