2015 09 01 Подарунки до Дня знань у школах Стрия1 вересня з нагоди Дня знань Благодійний фонд Олега Канівця  «Добре серце» в особливий спосіб  привітав школярів подарунками від американських дітей.

У межах реалізації Всеукраїнської програми «Добро – людям» у співпраці з МФБ «Сприяння розвитку медицини» та Благодійний Фонд Апостол працівники фонду «Добре серце» побували у навчальних закладах м. Стрия, зокрема, у СЗОШ №№ 1, 2, 8 та 10. Подарунки від заокеанських однолітків, а це засоби гігієни, канцтовари, іграшки, розмальовки, тощо збиралися під егідою християнської благодійної організації «Самаритянськая сумка» (Samaritan's purse) і символізують підтримку та любов до дітей України, які у силу певних обставин потребують допомоги. 

«Ми з радістю вручаємо ці пакунки школярам на знак великої поваги від американських дітей, які власноручно збирали подарунки з речами, що на їхню думку стануть у пригоді вам. У деяких ви знайдете листи чи фото юних американців. Загалом на Стрийщині та Жидачівщині буде роздано 575 таких подарунків», - зазначив  під час виступу у ЗОШ №10 м. Стрия Юрій Вінярський.

2015 09 01 Подарунки до Дня знань у школах Стрия2015 09 01 День знань у Стрию2015 09 01 День знань у Стрию2015 09 01 День знань у Стрию

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube