2015 09 01 Подарунки у День знань на Жидачівщині У межах реалізації Всеукраїнської програми «Добро – людям» у співпраці з МФБ «Сприяння розвитку медицини» та Благодійний Фонд Апостол працівники фонду «Добре серце» 1 вересня побували у навчальних закладах м. Жидачів та району і вручили школярам подарунками.

2015 09 01 Подарунки у День знань на Жидачівщині Пакунки від заокеанських однолітків, а це засоби гігієни, канцтовари, іграшки, розмальовки, шкарпеточки, хустинки, тощо збиралися під егідою християнської благодійної організації «Самаритянськая сумка» (Samaritan's purse) і символізують підтримку та любов до дітей України, які у силу певних обставин потребують допомоги чи відзначилися старанням у навчанні. 

Так, у  Жидачівському НВК вручили подарунки  13 учням, зокрема, обдарованим, дітям які займали почесні місця на олімпіадах та тим, хто бере активну участь у житті школи. Також 7 дошкільнятам, 9 дітям, батьки яких знаходяться в зоні АТО та 1 дитині з сім’ї переселенців.

У День знань подарунки отримали діти і в інших навчальних закладах: Жидачівській гімназії ім. О. Партицького, Жидачівській ЗОШ № 2, Журавенському НВК, Гніздичівській ЗОШ, Бережницькій ЗОШ, Антонівському НВК. Пакунки вручили й дошкільнятам Жидачівських садочків: «Калинонька», «Теремок», «Барвінок». Загалом на Стрийщині та Жидачівщині буде роздано 575 таких подарунків.

2015 09 01 Подарунки у День знань на Жидачівщині

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube