2015 09 01 День знань у Ходорові1 вересня працівники Благодійного фонду Олега Канівця  «Добре серце» передали 60 подарунків від американських дітей учням Ходорівської СШ №1. Під час урочистої лінійки директор альма-матер Надія Антонівна Голованич їх вручила 30 першокласникам та решта – кращим учням, переможцям олімпіад і тим, хто бере активн участь у житті навчального закладу.

Акція проводилася у межах реалізації Всеукраїнської програми «Добро – людям» у співпраці з МФБ «Сприяння розвитку медицини» та Благодійний Фонд «Апостол» й приурочена Дню знань. Пакунки від заокеанських однолітків, а це засоби гігієни, канцтовари, іграшки, розмальовки і навіть одяг збиралися під егідою християнської благодійної організації «Самаритянськая сумка» (Samaritan's purse) і символізують підтримку та любов до дітей України.  Загалом на Стрийщині та Жидачівщині роздали 575 таких подарунків.

Як повідомили шкільні активісти, діти Ходорівської СШ № 1 вдячні за вияв турботи усім благодійникам та готові підхопити ідею «Самаритянської сумки» і теж сформувати аналогічні пакунки для дітей Сходу України, які опинилися в епіцентрі бойових дій і потребують допомоги.

2015 09 01 День знань у Ходорові2015 09 01 День знань у Ходорові

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

 

 

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube